THE DEFINITIVE GUIDE TO ALMANCA SAYıLAR

The Definitive Guide to almanca sayılar

The Definitive Guide to almanca sayılar

Blog Article

Bir dahaki sefere yorum yaptığımda kullanılmak üzere adımı, e-posta adresimi ve Web-site adresimi bu tarayıcıya kaydet.

Bu 2 tercih haricinde Almanca öğrenmenin bir diğer yolu ise Almanca ders kitapları ya da internette Almanca eğitimi ile ilgili videoları izlemek ve makaleleri okumak olacaktır. Ancak internetten eğitim yukarıdakilere nazaran hiç verimli olmayacaktır.

"Zwei" kelimesi, iki kişi veya iki şey gibi bir şeyden ikisine atıfta bulunurken kullanılır. "Duo" kelimesi ise bir çift ayakkabı gibi bir çift olan iki şeyden bahsederken kullanılır. Bu ilk başta kafa karıştırıcı görünse de, bir kez alıştığınızda aslında oldukça basittir.

Bir dahaki sefere yorum yaptığımda kullanılmak üzere advertisementımı, e-posta adresimi ve Internet site adresimi bu tarayıcıya kaydet.

İngilizce konusunda da benzer konu başlıklarına sahip olan sitemiz, İngilizce Sayılar veya İngilizce Artikller konusunda da sizlere yardımcı olmaktadır. İnternet üzerinden ulaşabileceğiniz diğer kaynak ve derslerle bilgilerinizi evden ve sadece World wide web bağlantılı bir bilgisayardan pekiştirerek, Almanca konusunda önemli adımlar atabilirsiniz.

Aşağıdaki tablo Almanca sayılar ve sayıların okunuşlarıdır. Eğer Almanca sayıları öğrenmek istiyorsanız bunları ezberleyin. Bu arada bunun daha kolay bir yolu var. almanca sayılar Almanca eğitimimize katılarak kısa sürede iyi bir başlangıç yapabilirsiniz.

Almanca’da her dilde de olduğu selamlaşma,vedalaşma ve tanışma konusu dile giriş konularından ilkidir. Dili öğrenmeye başlarken öğreneceğimiz ilk konulardan biri olan bu konu oldukça basit ve öğrenilmesi kolaydır.

Almanca sayılar kişilerin çOkay kısa bir süre içerisinde hakimiyet kurabilecekleri konular arasında yer almaktadır. Almanca dili öğrenmek insanlara zor bir süreç gibi gelebilir fakat Almanca kursları ve bu gibi Almanca sayılar kaynaklarının varlığı insanların biraz daha dili öğrenme konusunda rahatlamalarına neden olabilmektedir.

Almanca a hundred e kadar sayılar yukarıda bulunan ilk yirmi sayının ezberi ve öğrenimi sonucunda çok rahat hakim olunacak bir konudur. Dilerseniz ilk yirmiden sonra sayıların nasıl devam ettiğine bakalım.

Almanca sayılar ve okunuşları, yazım kuralları, sayılarla ilgili aklınıza gelen detay ve bilgileri bu konu da işleyeceğiz. Bu Konumuz Almanca Alfabesi öğrenmek kadar hassas bir konudur.

Almanca sayıları en hızlı şekilde öğrenebilmek için dimensions sunduğumuz rakamları tek tek okuyarak ve dinleyerek pratik yapmalısınız.

Belki de ilk etapta 3 basamaklı sayılara ihtiyaçlarının çAlright olmayacağını düşünerek Almanca 3 basamaklı sayılar onların ilgisini çekmiyor. Tabi bu durum kişiden kişiye değişebilir. Ama unutmamak gerekir ki Almanca sayılar konusunun içerisinde three basamaklı sayılarda vardır.

Yüzler ve binler, birler hanesinin bu sayılarla birleştirilmesiyle meydana getirilir ve bitişik yazılır.

Almanca sıra sayıları en az sayıların kendileri kadar önemli bir konudur. Sayıların ezberlenmesi tek başına yeterli olan bir durum değildir. Almanca Sayıların kullanımlarının bilinmesi oldukça mühim bir konudur.

Report this page